0 %

Dzielimy się dobrym smakiem!

"Galeria Sztuki PiJ" otwiera swoje podwoje!

Z wielką przyjemnością inaugurujemy projekt, który będzie wspierać i promować twórczość plastyczną młodych artystów. Jest to miejsce nie tylko wirtualne, ale także jak najbardziej rzeczywiste, w formule, w której określenie Dobry Smak nabiera pełni swego znaczenia.

Wszystkie prace prezentowane na stronie Galerii można zarówno obejrzeć na żywo, jak i kupić w placówkach sieci ToMa we Wrocławiu.

Tak! Każdy ze sklepów ToMA jest teraz jednocześnie Galerią! Sprawdź!

lokalizacje

Dzielimy się dobrym smakiem!

"Galeria Sztuki PiJ" otwiera swoje podwoje!

Z wielką przyjemnością inaugurujemy projekt, który będzie wspierać i promować twórczość plastyczną młodych artystów. Jest to miejsce nie tylko wirtualne, ale także jak najbardziej rzeczywiste, w formule, w której określenie Dobry Smak nabiera pełni swego znaczenia.

Wszystkie prace prezentowane na stronie Galerii można zarówno obejrzeć na żywo, jak i kupić w placówkach sieci ToMa we Wrocławiu.

Tak! Każdy ze sklepów ToMA jest teraz jednocześnie Galerią! Sprawdź!

lokalizacje

Adresy sklepów ToMa

ul. Krzycka 1
krzycka1@pij.com.pl
ul.Dolnobrzeska 36A/ lok.1
dolnobrzeska36@pij.com.pl
ul. Kromera 8-10
kromera8-10@pij.com.pl
ul. Rogowska 3
rogowska3@pij.com.pl
ul. Objazdowa 15
objazdowa15@pij.com.pl
ul. Pilczycka 39A
pilczycka39@pij.com.pl
ul. Kiełczowska 64C
kielczowska64@pij.com.pl
ul. Kosmonautów 295
kosmonautow295@pij.com.pl
ul. Strachocińska 188
strachocinska188@pij.com.pl
ul. Mickiewicza 39/1L
mickiewicza39@pij.com.pl
ul. Zwycięska 25-35 lokal 7
zwycieska25-35@pij.com.pl
ul. Średzka 13/1B
sredzka13-1b@pij.com.pl
ul. Grabiszyńska 26
grabiszynska26@pij.com.pl
ul. Grabiszyńska 240
grabiszynska240@pij.com.pl
ul. Kowalska 72
kowalska72@pij.com.pl
ul. Grunwaldzka 42
grunwaldzka42@pij.com.pl
ul. Rękodzielnicza 14A
rekodzielnicza14a@pij.com.pl
ul. Stawowa 23
stawowa23@pij.com.pl
ul. Łódzka 10-1c
lodzka10-1c@pij.com.pl
ul. Chorwacka 33a
chorwacka33a@pij.com.pl
ul. Baciarellego 6
bacciarellego6@pij.com.pl
ul. Wesoła 41
wesola41@pij.com.pl
ul. Racławicka 37
raclawicka37@pij.com.pl
ul. Krzytwoustego 33A
krzywoustego@pij.com.pl

Katalog

Bieżące edycje prac prezentujemy równolegle w formie drukowanych katalogów w poręcznym formacie A5. Zawierają reprodukcje grafik, ich opisy, numer katalogowy i ceny. Dostępne są w placówkach sieci ToMa.

zobacz

Katalog

Bieżące edycje prac prezentujemy równolegle w formie drukowanych katalogów w poręcznym formacie A5. Zawierają reprodukcje grafik, ich opisy, numer katalogowy i ceny. Dostępne są w placówkach sieci ToMa.

zobacz

Zasady i kontakt

Organizatorzy projektu zastrzegają sobie wyłączne prawo wyboru prac, które prezentowane będą w Galerii. Ich przyjmowanie, ekspozycja i sprzedaż odbywają się na zasadach uzgodnionych indywidualnie z Autorami.

Twórców zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt mailowy pod adresem .

Zamówienia na reprodukcje można składać drogą mailową lub bezpośrednio w placówkach sieci ToMa.

Mecenat

Patronat nad projektem "Galeria Sztuki PiJ" sprawują:

  • ToMa - sieć specjalistycznych sklepów z piwem
  • Hurtownia PiJ "Dobre Piwo"